Profesyonel Web Tasarım
Profesyonel Web Tasarım
Profesyonel Web Tasarım kavramı nedir? Kimlerin Profesyonel web tasarım hizmetlerine ihtiyacı vardır? Hizmetin Profesyonel olması için hangi detaylar önemlidir?
OKU
Kadıköy Web Tasarım
Kadıköy Web Tasarım
Kadıköy web tasarım ihtiyaçları için Piri Reis Tasarım Ofisi olarak hizmetlerimizi sunmaya hazırız. Ataşehir merkezli ekibimiz Kadıköy’de de hizmet vermeye başlamıştır. Ekibimizin tüm çalışmalarını referanslarımızdan inceleyebilir ve değerlendire bilirsiniz.
OKU
Üsküdar Web Tasarım
Üsküdar Web Tasarım
Üsküdar web tasarım alanında bizler de yerimizi almak ve sektörde liderliğe oynamak istiyoruz. Ülke genelinde referanslarımızın verdiği güven ile birlikte çalışma alanımızı genişletmekte ve her türlü ihtiyaç için projeler geliştirmekteyiz. Gelişen teknoloji ve güncel tasarım trendlerine bağlı kalarak sizlere modern siteler sunuyoruz.
OKU
Emlak Siteleri İçin İp Uçları
Emlak Siteleri İçin İp Uçları
Bir Emlak Sitesi öncelikle kendi içerisinde çok iyi yapılandırılmış bir arama motorunu barındırmalıdır. Ziyaretçiler siteye geldikleri zaman, detaylı arama veya hızlı arama yapabilmeli, arama sonuçları arasında gezinebilmeli, ilanları karşılaştırabilmeli veya favorilerine ekleyebilmelidir.
OKU
Sosyal Medyanın Önemi
Sosyal Medyanın Önemi
Bir web sitesi yaptırıyorsunuz ve sitenizi internette başıboş bırakıyorsunuz.Web sitenizin daha aktif ve doğru kitleye ulaşabilmesi için bir çok kriter bulunmaktadır. Kriterlere uyulmadığı zaman web sitenize doğru kitleyi çekemezsiniz.
OKU
Web Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli
Web Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli
Yaptırmayı düşündüğünüz kendiniz için için yaptırmayı düşündüğünüz kendiniz için değil ziyaretçileriniz içindir. Sitenize gelen ziyaretçilerimizin ne amaçla geldiği çok önemlidir. Sitenize hangi ürün ya da hizmet için geldiyse buna uygun bir siteniz olması gerekmektedir.
OKU
Instagram’ın Yeni Özelliği
Instagram’ın Yeni Özelliği
Instagram’ın APK’sının incelenmesi sonucu gelecek sürümlerindeki bazı yenilikler ortaya çıktı. Usage Insights isimli güncelleme kullanıcıların Instagram’da ne kadar vakit geçirdiklerini gösterecek.
OKU