Bir web sitesini tasarlamak için hem yazılım hem de tasarım bilmeniz gerekmektedir. Fakat Piri Reis Tasarım Ofisi’nin hazırladığı sizlere uygun hazır site şablonları ile hiçbir kodlama, bilgisine ihtiyacınız yoktur. Kolay bir yönetim paneli ile tüm ürün ve hizmetlerinizi sitenize ekleyerek internette bulunur olabilir, kısa sürede işlerinizi sanal dünyaya taşıyabilirsiniz. Hazır web sitenizi kullanmak için hiçbir program yüklemenize de gerek yoktur. Turizmden sanayiye, inşaattan endüstriye, tarımdan spora kadar birçok sektöre uygun, farklı kategorilerde hazırladığımız hazır sitelerden birini seçip profesyonel görünümde bir web sitesine hızlıca kavuşabilirsiniz.

Hazır web sitelerinin en önemli avantajlarından bir de maliyetinin uygun olmasıdır. Sanal dünyada yerinizi alıp kitlelere kolay ulaşmak için uzman kişilerce hazırlanan siteler zaman alacağı için hazır siteler size zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacaktır.

Özgün bir site yaptırmayı düşünüyorsunuz fakat bir internet sitesinin size neler verebileceğinizi kestiremiyorsunuz. Bu durumda da gereksiz harcama yapmaktan çekiniyorsunuz. Hazır web siteleri tam bu durumlarda işinize yarayacaktır. Uygun maliyete kaliteli bir site sahibi olarak internetin getirilerini görebilir ve ileride daha özgün sitelere veya e-ticarete geçiş yapabilirsiniz.

Hazır web siteleri, Özgün web siteleri veya e-ticaret konularında sizlere her zaman yardımcı olmayı bekliyoruz.

Hazır İnşaat Sitesi

Hazır İnşaat Sitesi

Hazır Gıda Sitesi

Hazır Gıda Sitesi (Bal)

Hazır Gıda Sitesi

Hazır Gıda Sitesi (Et)

Hazır Restoran Sitesi

Hazır Restoran Sitesi