Tüm web sitesi ihtiyaçlarınız için sizleri de müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Sizler için tamamen özgün, yaratıcı, seçkin, güncel ve duyarlı web tasarımları yapmaktayız. Bir web sitesi yazılım ile başlar, tasarım ile biter. Sitenin altyapısının önemi, kullanıcı dostu olması, arama motorlarına uyumlu olması, kolay yönetilebilir olması ve altyapının tasarım ile bütünleşmesi sonucu ziyaretçiye verdiği imajdır. Özetle;

Kullanıcı dostu olarak ziyaretçiyi doğru yönlendirmeli, kullanım karmaşası yaşatmamalıdır. Kolay gezilebilir bir site olarak ziyaretçiyi doğru ürün yada hizmet ile buluşturarak sizinle iletişime geçmesini sağlamalıdır.

Sosyal medya entegrasyonu, çeşitli iletişim araçları, görsellerin kalitesi, modern bir yönetim paneli, arama motoru uyumluluğu, mobil cihazlara uyumluluğu v.b. gibi bir çok konuda tecrübelerimiz ile sizlere en iyisini vermeyi amaçlıyoruz.

Tabi ki bir siteyi yayına başlatmakla iş bitmiş sayılmıyor. Sitenin bakımı, güncellenmesi ve gerektiği zaman yenilenmesi vazifelerini de üstleniyor, bunun yanında sürekli erişilebilir olarak destek veriyoruz.

Beğenme Garantisi verdiğimizi hatırlatarak faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Çalışma Şeklimiz
Tasarımını yapacağımız sektörün araştırılması, ürün yada hizmetler hakkında gerekli bilgiler edinilerek rakip analizi ile birleştirilir ve bir yol haritası belirlenir. Başarılı bir çalışma için ürün yada hizmetleri iyi tanımalı ve nasıl tanıtacağımızı çok iyi teşhis etmeliyiz. Tüm analizlerimizin ardından sizlere özel bir çalışmayı beğeninize sunarız. Siz beğenene kadar çalışmalarımız durmaz ve onayınızı aldıktan sonra yazılım işlemlerine başlanır. Yazılım ve tasarımın tamamlanması ile birlikte sitemiz yayına hazır hale gelir. Web sitenizin yayınlanmasının ardından sizlere panel bilgileri ve panel eğitimi verilmektedir. Kolay kullanımı sayesinde hiç zorlanmadan sitenizi yönetebilecek, takıldığınız konularda bizimle iletişim kurabileceksiniz.

Özgün Site Tasarımı
Web Sitesi Tasarımı konusunda kendisine güvenen Piri Reis Tasarım Ofisi kurumsal müşterileri için özgün tasarım ve içerikler sağlayarak bir adım önde olmanızı sağlamaktadır.

Hazır Web Siteleri
Piri reis Tasarım Ofisi'nin hazırladığı Hazır Web Sitesi paketlerinden firmanıza uygun olan bir paketi seçerek hızlı ve kolayca yönetilebilir bir site sahibi olabilirsiniz.

E-Ticaret Paketleri
E-ticaret konusunda bizden destek talep edebilir ya da paketlerimizden birini seçerek hızlı ve güvenli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Web Tabanlı Yazılım
İşinizi takip etme ve analizler oluşturma konusunda sizlere yardımı dokunabilecek Web Tabanlı Yazılımlar konusunda bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.