Ataşehir Web Tasarım çalışmaları konusunda orta ve büyük ölçekli işletmeler için projelerimiz devam etmektedir. İşletmeniz için ihtiyacınız olan öncelikle web sitesi tasarımı, yazılımı ve sosyal medya destekleri Piri Reis Tasarım Ofisi tarafından özenle verilmektedir. Bir çok İl'de referansa sahip olan ekibimiz artık faaliyetlerini Ataşehir merkezli olarak yürütmektedir. Özellikle Ataşehir merkezli kurumsal firmalar için tam destekli çalışmalar yapmayı hedeflemekteyiz. Ekibimizin Beğenme Garantisi ile sunduğu çalışmaları referanslarımızdan görebilir, hazır web siteleri ile hızlıca ve uygun fiyatla site sahibi olabilir veya özgün bir tasarım için randevu verebilirsiniz.

Beğenme Garantisi
Özgün bir web sitesi tasarımı talep edildiği zaman öncelikle Beğenme Garantisi sunuyoruz. Öz güvenimizin ve referanslarımızın verdiği kararlılık ile sizlere beğenmediğiniz bir siteyi teslim etmiyoruz. Ekibimiz yoğun bir çalışma ile beğeneceğiniz tasarımı yapmakta, kullanımı kolay bir yönetim paneli hazırlamaktadır. Beğenmediğiniz taktirde tasarım üzerine yorumlarınızı da katarak yeniden çalışmaktadır. İçiniz rahat ve ödediğiniz ücretin karşılığını alarak bir site sahibi olur ve bunun yanında sürekli bir desteğe sahip olursunuz.

Tüm çalışmalarımız her türlü tablet ve mobil cihazlara uyum gösterebilecek yapıya sahiptir. Duyarlı web site tasarımları ile her türlü ekranda siteniz rahatlıklar görüntülenir ve ziyaretçilere rahat bir kullanım sunar. Günümüz tasarım kriterleri ile değerlendirdiğimizde artık mobil uyumlu olmayan sitelerin aramalarda daha gerilere gittiği ve kullanım zorluğu sebebiyle tercih edilmediğini görebiliriz. Yeniliklere önem vererek sürekli gündemi takip eder ve sizlerin de hizmetlerimizden geride kalmamanız için tüm yeteneklerimizi kullanırız. Bizim için önemli olan bir müşteri olmanız değil, daimi müşterimiz olmanızdır.

Bir web sitesinin görünümü kadar alt yapısı da çok önem arz etmektedir. Bundan dolayı çalışmalarımızın önemli bir bölümünü oluşturan yazılım alanında kendimize güvenimiz yüksek olmakla beraber yenilikleri de sürekli takip etmekteyiz. Arama motorlarının seveceği, siteyi değerli siteler arasına alacağı şekilde alt yapı çalışmaları yapmaktayız. Arama motorlarına uyumlu bir web sitesi ile özgün ve modern bir tasarım bir araya gelince sonuç gerçekten mükemmel olmakla birlikte size getirisini kısa sürede hissedeceksiniz.

Ataşehir kurumsal web sitesi tasarımı konusunda ekibimiz her türlü desteği vermekte, her türlü sorununuza çözüm üretmektedir. Amatör çalışmalar ile herhangi bir prestij sağlanmadığı gibi ürün ve hizmetleriniz de gözden düşmektedir. Bu sebeple, her şey para demeden bize danışabilir, bilgilerimizden faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden iletişim kurabilir veya sosyal medya hesaplarımızdan bize danışabilirsiniz. Bir telefon kadar uzağınızda olan ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olacaktır.

En değerli zamanınızı boşa harcamayın, prestij, kalite ve kurumsallık için vakit kaybetmenin bir anlamı yok. Sizin de bu konuda eksikleriniz olduğunuzu düşünüyorsanız web sitenizin tasarımını iyileştirme yolunda adım atmaya başlayabilirsiniz. Sonrasında da daha kaliteli bir siteye sahip olabilirsiniz. Dolayısıyla internetin kullanımının bir hayli fazla olduğu şu zamanlarda web sitesinin tasarımının önemi de oldukça artmaktadır.

Tasarım Her şeydir.
Gelin Hikayenizi Birlikte Yazalım...