Dernek ve Federasyonlarımızın internet ortamında yaşadığı bir çok sıkıntıyı gündemimize alarak geniş bir analiz çalışması yaptık. Çalışmalarımız sonucunda tesbit ettiğimiz eksiklik ve ihtiyaçları listeleyerek sağlıklı bir çok çalışma yaptık. Piri Reis Tasarım Ofisi olarak dernek web sitesi ve federasyon web sitesi için mobil destekli ve sosyal etkileşimi yüksek bir altyapı oluşturarak müşterilerimize sunduk.

Üyeler, üye dernekler arasında iletişimi ön planda tutarak görsel medyaya da ayrı bir önem verdik. Sosyal medya paylaşımları otomatik gerçekleşmekte ve üyelerin anında bilgilendirilmesi ile etkileşimi yüksek bir çalışma sunuyoruz. Dernek veya Federasyonun tarihçesi, etkinlikleri, etkinlik takvimi, ziyaretçi yorumları, gelişmiş paylaşım seçenekleri, görsel ve video desteği ve daha bir çok özelliği ile sürekli modern ve kaliteli bir siteye sahip olabilirsiniz.

İş hayatınız ve özel hayatınız için ihtiyacınız olan zamanın bir kısmını siteye ayırmanıza gerek kalmadan, kolay kullanıma sahip bir site ile bir işle yaparak bir çok işlemi tetikleyerek zamandan tasarruf edebilir, tüm iletişim ve paylaşımlarınızı bir tık ile halledebilirsiniz.

Kolay resim ve video ekleme, haber ekleme, etkinlik takibi ve her türlü içeriği kolayca siteye yerleştirme olanakları ile rahat edeceksiniz.

Hazır dernek portalları ile çalışan bir çok derneğimizin bir kaç sene sonra sıkıntılar yaşadığı, destek alamadığını görüyoruz. Alt yapımız ile bu sıkıntıya bir son vererek ileride de sitenizi takip edip gerekli müdahalelerde bulunacağımızı, taleplerinizi değerlendirerek en olumlu uygulamaları yapacağımızı ve sizi internette yalnız bırakmayacağımızı her zaman taahhüt etmekteyiz.

"Gelin, Hikayenizi Birlikte Yazalım"