Kadıköy web tasarım ihtiyaçları için Piri Reis Tasarım Ofisi olarak hizmetlerimizi sunmaya hazırız. Ataşehir merkezli ekibimiz Kadıköy’de de hizmet vermeye başlamıştır. Ekibimizin tüm çalışmalarını referanslarımızdan inceleyebilir ve değerlendire bilirsiniz.

Ülke genelinde projelere imza atarken prensiplerimizden vazgeçmeyerek ve güncelliğimizi korumak adına tüm gelişmeleri takip etmekte, uygulamakta ve aldığımız olumlu sonuçlar doğrultusunda müşterilerimize kaliteli hizmet olarak yansıtmaktayız.

Bir web sitesini tasarlarken sıradan ve ticari düşünerek hareket etmiyor, aksine müşteri ihtiyacının net tespit edilmesi, uygulanabilirliği ve son tasarım trendleri doğrultusunda yeteceğimizi birleştirerek çalışmalarımızı sunuyoruz.

Beğenme garantisi verdiğimiz çalışmalarımız ile sizleri beğenmediğiniz sıradan yada sorunlu bir site sahibi olmaktan kurtarmayı amaçlıyoruz. Beğenene kadar çalışmaya devam prensibi ile içiniz rahat bir şekilde site sahibi olmanın yanı sıra sürekli desteğimiz ile her zaman güncel kalarak müşterilerinize sağlıklı sunumlar yapabileceksiniz.

Tüm Kadıköy esnaf ve kobilerin hizmetinde olmaktan onur duyarak sizleri de aramızda görmeyi arzulamaktayız. Bir telefon, sosyal medya veya herhangi bir iletişim kanalı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Gelin Hikayenizi Birlikte Yazalım…