Piri Reis Tasarım Ofisi olarak Kdz.Ereğli'de web sayfası çalışmalarında daha da ileri adımlar atmaya devam ediyoruz. Ereğli web tasarım konusunda uzun zamandır düşük kaliteli ve ucuz, günü birlik tasarım yapan kişiler tarafından yapılan siteler sayesinde sıkıntılar yaşamaktaydı. Bu sıkıntıları aşmak ve firmaları kaliteli ve güncel sitelere kavuşturmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Portföyümüze yeni katılan firmalara yaptığımız çalışmalar hızla devam etmekte ve yakın zamanda projeleri kullanıma açılacaktır. Müşterilerimizi hazır site şablonlarından ve güncellenemeyen web sitelerinden kurtarıyoruz. Hazır site tasarımları her ne kadar hızlı teslim edilse de sahibini bir süre sonra yarı yolda bırakacaktır. Site kendisini güncelleyemeyecek, daha sonra istenilen talepler uygulanamayacak ve bir süre sonra site bir çok yerinde sorunlar yaşamaya başlayacaktır. Ayrıca site sahibi rakiplerinden geri kalacak ve ziyaretçiler en güncel ve hızlı sitelere yönlenecektir. Doğal olarak müşteri ve imaj kaybına neden olacak olan bu durumdan artık kurtulmak mümkün.

Biz size bir web sitesi yapmakla kalmıyor, sitenin sürekli takipçisi oluyoruz. Rakiplerinizin bir adım önünde olmanız için fikirlerimizi sunup hayata geçiriyoruz. Ayrıca web sitesi yazılımımız ile sürekli güncel bir siteye kavuşmakla birlikte ileride talep edebileceğiniz her tür değişime de ayak uydurmuş oluyoruz.

"Web Siteniz Sahipsiz Kalmasın"