Piri Reis Tasarım Ofisi olarak ilgilendiğimiz bir diğer sektör olan Madencilik Sektörü için geçmişten gelen tecrübelerimiz doğrultusunda sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Doğal Taş Madenleri, Endüstriyel Madenler, Mermer Ocakları, Metal Madenleri, Kum Ocakları vb. konularında faaliyet gösteren Madencilik Şirketlerinin tüm internet ve tanıtım, reklam çalışmalarına talibiz. Bunu söylerken ekibimize olan güven ve tecrübelerimizden destek alıyoruz.

Emek Yoğun bir sektör olan madencilik sektörü için hazırlayacağımız bir yönetim paneli ile sitenizi kolayca ve zorlanmadan yönetebilecek, ürünlerinizi tanıtmanın yanında sosyal medya ile kolayca etkileşim kurabileceksiniz. Tek bir işlem ile bir çok işi görerek zaman tasarrufu ve emekten kazanacaksınız. Günümüz modern web teknolojilerini sizlere sunarak ziyaretçi ve müşterilerinizin sizin hakkınızda doğru bilgileri almasını sağlamak, ürünlerinizi doğru tanımak ve doğru kitleye hizmet ve ürünlerinizi ulaştırmanızı kolaylaştırıyoruz.

Ekibimiz ihtiyacınız durumunda yapacağımız çalışmalar hakkında size detaylı bilgi verebilir, internet, sosyal medya ve mobil uygulamalar hakkında sektörünüz için nelere ihtiyaç duyacağınızı, hangi çalışmaların doğru müşteri kitlesine ulaşması gerektiği konusunda fikir paylaşımı yapacaktır.

Aldığınız hizmet geçici bir hizmet olmayacak, sürekli güncellenebilir, her daim teknik desteğe hazır olarak çalışmaktayız. Web departmanınız olarak çalışarak gerçek işinize daha çok zaman ayırmanızı sağlamak amacındayız.