Piri Reis Tasarım Ofisi Olarak Makine, Metal Sanayii için web sitesi ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. Sektörün internet ortamında tüm gereksinimlerini düşünerek ve alanında uzman firmalarla bilgi alışverişi yaparak tüm ihtiyaçları tesbit etme yoluna gittik. Yaptığımız çalışmalar neticesinde makine imalatçıları, sac metal alım satım ve işleme alanında faaliyet gösteren firmalara en iyi hizmeti vermeyi amaçladık.

Kdz.Ereğli Web Tasarım ve Eskişehir Web Tasarım alanında her sektör için farklı ve modern çalışmalar yapmak istemekteyiz. Bir web sitesini teslim etmekle işimizin bitmediği, çalışmanın arkasında durmak ve sürekli destek vermek durumunda olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle Makina ve Metal Sanayi bizim için ayrı bir önem taşımaktadır. Güzel, modern ve kusursuz sayfalar yapmak için her türlü donanıma sahip bu sektörde hizmet vermek bizim için ayrı bir motivasyon kaynağıdır.

Üretim tesisleri, depolamalar, makine parçaları, üretim detayları, kullanım ve kurulum videoları ve bir çok ürün detaylarını sunabileceğiniz bir altyapımız bulunmaktadır. Ürününüzün görsel ve teknik bilgilerini yansıtmakla kalmayıp teknik dokümanlarını da yayınlayabilir, müşterilerinize satış sonrası web sitenizden de teknik destek verebilirsiniz.

Ürünlerinizi ziyaretçilerinizin rahatça gezinebileceği bir web sitesine ait yönetim paneli ile ziyaretçi detaylarınızı görüntüleyebilir, sayfa ve ürün ziyaretçi sayısı, sitede ne kadar süre kaldığı, en çok hangi ürünleri ziyaret ettiği v.b. gibi detayları görebilir ve bu doğrultuda hangi ürüne ağırlık vermeniz gerektiğini tespit edebilirsiniz.

Sizin için tüm ziyaretçi analizlerinizi toplayarak size sunan ve sizi mantıklı şekilde yönlendiren bir web sitesine her zaman ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle google, yandex v.b. gibi arama motorlarında ön sıralara doğru emin adımlarla ilerleyecek ve ziyaretçi sayınız gün geçtikçe artacaktır. Olası bir SEO çalışması yaptırmak istediğiniz zaman web siteniz tüm arama motorlarına uyumlu olduğu için bu konuda zorlanmadan yol alabileceksiniz.

Sosyal medyayı da hedeflerimiz arasında tutarak sitemizi geliştirirken bir çok kolaylığı da düşündük. Web Sitenizde yayınladığınız her çalışma, haber veya ürün için siteniz otomatik olarak belirlediğiniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapacaktır. Her sosyal medya hesabınıza ayrı ayrı girerek paylaşma zahmetinden sizi kurtaracak, tek bir işlem ile bir çok ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceksiniz.