İnşaat, Yapı ve Mimarlık sektörleri için hazırlamış olduğumuz kolay kullanımlı yönetim panelimiz sayesinde kolay içerik girebileceğiniz modern bir siteye sahip olabileceksiniz. Yapı, İnşaat ve Mimari web sitesi ihtiyacınız için sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İnşaat web siteniz için tüm ihtiyaç duyulan özellikleri modern ve mobil uyumlu bir görünüm ile beraber hizmetinize sunmaktayız. Biten projeler, Devam eden projeler ve Yeni projeler adı altında tüm projelerinizi yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz Şantiyenizden 7/24 canlı yayın yapabilir yada 360° Sanal Tur ekleyebilirsiniz.

İnşaat Web Sitelerimizi en yeni web teknolojileri ve standartlarıyla inşa ediyoruz. Site ve Yönetim Paneli düzeni, akışkan ve kullanım kolaylığı, masaüstü bilgisayar, tablet veya cep telefonu olsun, tüm ekran boyutlarında uyumlu ve mükemmel görünmelidir. Çalışmalarımız tüm web tarayıcılarında test edilmiştir.

Küçük veya orta ölçekli bir işletmeniz varsa ve kurumsal bir web sitesi istiyorsanız çalışmalarımız ile kurumsal bir bakış açısına sahip siteniz olabilir. İnşaat ve mimari işletmelerin yöneticileri ile konuşarak ve tüm detayları hesaplayarak bu çalışmaları oluşturup bize geri bildirimlerini ve fikirlerini de tecrübemize dahil ettik.

Zamandan tasarruf edin, güçlük ve başınızın ağrımasından kaçının! Servis ekibimiz sitenizi talepleriniz doğrultusunda tasarlayacak ve sorunsuz bir şekilde çalıştırarak size teslim edecektir.

Tüm içeriğinizi kolayca kontrol etmenize izin veren birçok seçenek sunuyoruz. Bu seçenekler, web sitenizi işletirken tam bir özgürlüğe sahip olmanızı, işiniz ile ilgili tüm detayları aktarmanızı kolayca sağlayacaktır.