Rekabetin yüksek olduğu bir sektör olan Mobilya sektöründe birçok firma farklı müşteri gruplarına en uygun mobilyayı sunabilmek için ciddi bir rekabet içindedirler. Bu sebeple web siteleri ve sosyal medya olanakları Mobilya Sektörü için önemli bir detay konumundadır.

Ürün tanıtım ihtiyaçlarınız için başlıca çözümlerimiz olan Web Tasarım, Mobil Uygulama ve Sosyal Medya çalışmaları doğrultusunda bir çok analiz ve müşteri görüşlerini değerlendirdik. Günümüz şartlarında en uygun kitleye en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmanın Mobilya Sektörü için ne kadar önemli olduğunu tespit ettik. Gereksiz bir kitleye ulaşmak yerine doğru kitleye kaliteli bir tanıtım yapmanın avantajlarını analiz ettik.

Bir Mobilya imalatçısı yada satıcısı için sadece web sitesi değil, bunun yanında mobilyaların 3 Boyutlu Modellenmesi, Katalog çekimleri, katalog ve broşür gibi olmazsa olmaz parçaları konusunda da kendimizi geliştirdik. İster tek bir alanda, isterseniz komple bir çözüm için ekibimiz çalışmalarını sizlere sunmak için hazır ve bir iletişiminizi beklemektedir.

Bir Mobilya web sitesi tasarlarken öncelikle öne çıkan ürünlerin müşteriyi tatmin edebilecek detayları ile sunmak gerekir. Mobilyanın konfor ve teknik olarak tüm detaylarını verebilmek adına, Teknik dokümanlar (pdf v.b.), Detaylı Resimler, Video tanıtımları gibi içerikleri kolay ve hızlı bir şekilde yayınlamak gerekir. Yayınladığımız ürün detaylarını sosyal medyada da hızlı bir şekilde ve otomatik olarak paylaşmak bize benzersiz bir deneyim kazandıracaktır.

Ürünlerin web sitesinde yer alması ve sosyal medyada tanıtılmasının ardından yapacağımız web sitesi yönetim paneli sayesinde doğru analizlere ulaşılabilecektir. Örneğin; hangi sayfaya kaç kişi giriş yapmış, sayfada ne kadar zaman geçirmiş, en çok hangi sayfalara talep olmuş, siteye gelen ziyaretçilerin kaçı ilk defa siteye gelmiş, kaçı eski ziyaretçi v.b. gibi detayları analiz eden bir yönetim panelimiz bulunmaktadır.

Web sitesi denilince sadece içerik olarak bakmamalı, site sahibini ve ziyaretçileri doğru yönlendirmelidir. Bu sebeple web sitesinin yönetim paneli çok önem arzetmektedir. Sizin sadece bir ürün eklemeniz ile birlikte, yönetim paneli bir çok veriyi doğru kitlelere ulaştıracak ve size geri dönüşümlerin analizlerini verecektir.

Rakiplerinizden ayrışmak ve bir kaç adım öne geçmek istiyorsanız, teknik desteği ile sürekli çözümler sunabilecek ve güçlü tasarımlar yapabilen bir çözüm ortağına ihtiyacınız var demektir. Bizle, sizin için bir web ve tasarım departmanınız gibi çalışarak yanınızda olmanın sizlere de faydalı olacağı kanaatindeyiz.

Zaman en büyük sermayedir ve bu sermayeyi mantıklı değerlendirmek adına bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.