İlanlarınızı kolayca, hızlı ve sınırsız bir şekilde ekleyebilecek, düzenleyebilecek ve paylaşabilecek bir altyapı sunmaktadır. Siteye eklediğiniz ilanları ziyaretçileriniz gelişmiş arama modülü sayesinde kolayca bulabilecek ve ilanlarınız arasında gezinebilecektir. Profesyonel Emlak Yazılımı sayesinde doğru kitleye doğru tanıtımı yaparak işinizi geliştirebilecek, Gelişmiş yönetim paneli sayesinde sitenizi ve ilanlarınızı özelleştirerek sürekli güncel kalabileceksiniz.

Güncel tüm web standartlarını ve teknolojilerini kullanarak hazırladığımız yazılımımız sayesinde sürekli güncel kalacak ve sürekli desteğe sahip olacaksınız.

Profesyonel Emlak Sitemiz tüm seo testlerinden geçerek arama motorları için en iyi sonuçları vermesi sağlanmış olup google v.b. arama motorlarında hızla dizine alınarak listelenmesi için gerekli olan teknolojiler kullanılmıştır. Arama Motoru Uyumlu altyapımız sayesinde ziyaretçi sayınız her geçen gün artacak ve orantılı olarak gelirinize de yansıyacaktır.

Tamamen kişiselleştirilebilen site ayarları ile firma bilgileri, iletişim bilgileri, tüm ilan detayları, kategori ve ilan türleri, makaleler, haberler, mesajlar ve birçok bilgiler kontrolünüz altında olacaktır.

Emlak Yazılımımız sayesinde kullanıcılar sitenize üye olabilecek, ilanları karşılaştırabilecek ve iletişim kurabileceklerdir. Site üzerinden gönderilen e-postaları panelden takip edebilecek ve mesaj sahibi ile iletişim kurabileceksiniz.


Sürekli Teknik Destek

Ücretsiz teknik destek hizmetimizden sürekli olarak yararlanarak sorunsuz bir site yönetimine sahip olursunuz.

HTML5 / CSS3 / JS /PHP5

Emlak Sitemizin altyapısı en son web teknoloji ve standartları ile hazırladık.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarının tüm kriterleri düşünülerek altyapımızı hazırladık ve sonuçları olumlu almak için en güncel teknikleri kullandık.

Mobil Uyumlu Duyarlı (Responsive) Tasarım

Emlak sitemizi ve sitemizin arayüzünü tüm cihazlarda (mobil, tablet, bilgisayar) sorunsuz çalışacak ve kolay kullanılabilecek şekilde tasarladık.

Öne Çıkan İlanlar

Bir ilanı diğerlerinden hariç ön plana çıkarmak istediğinizde yönetim panelinden ilanı "Öne Çıkan" olarak ayarlayarak müşterilerinize bu ilanı özel olarak sunabilirsiniz.

Özel Notlar

Özel notlar sayesinde ilan yada müşteri hakkında notlar tutabilir ve bunları özelleştirebilirsiniz.

Cache (Önbellek) Teknolojisi

Özel olarak geliştirilmiş cache teknolojisi ile sistem yüksek hitlerde tam performans verecek şekilde hazırlanmıştır.

Üyelik Sistemi

Üyelik sistemi ile ziyaretçiler sitenize kayıt olabilir, favori ilanlarını tutabili ve ilanları birbiri ile karşılaştırabilirler.

Harita Kullanımı

Bir ilanın bulunduğu konumu işaretleyerek ilan detayında haritada gösterebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Yapı

Yönetim panelinden firma ayarları, iletişim bilgileri, ilan özellikleri, mesajlar v.b. gibi tüm ayarları özelleştirebilir ve güncel kalabilirsiniz.

Blog Sistemi

Ziyaretçilerinizi bilgilendirmek, arama motorlarında daha çok kayıt sağlamak için blog sistemi ile makaleler yayınlayarak sitenizi güçlendirebilirsiniz.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Sizin için kullanımı kolay, modern, duyarlı ve hızlı bir yönetim paneli geliştirdik Bu panel ile hiç zorlanmadan her platformda emlak ilanlarınızı kontrol edebileceksiniz.

Mesaj Yönetimi

Siteniz üzerinden gönderilen mesajları okuyabilir, silebilir veya cevaplayabilirsiniz.

İl, İlçe ve Mahalle Yönetimi

İl, ilçe ve mahalleleri Yönetim Panelinden sınırsız bir şekilde ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Haber Yönetimi

Firmanız yada sektörünüz ile ilgili haberleri sitenize girerek site gücünü arttırabilir, ziyaretçilerinizi bilgilendirerek memnuniyeti arttırabilirsiniz.